| iuliana21 a întrebat:

Cine stie piesa asta va rog sa ma AJUTATI sa o gasesc.se termina asa:pe mormantul de fetita a crescut un pui de vitza.pe mormantul de baiat a crescut un pui de brad.bradul tot mai sus crestea si vitza il inconjura...mersi mersi:*

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

''la margine de sat '' se cheama melodia...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iuliana21 explică:

Asi vrea sa o gasesc p youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mormantul lor de huma, a aparut un om cu-n bat in mana.ala este? sau? au venit trei iele nude, si-au inceput sa le ude? sa ude la radacina, sa creasca dragoste buna? sa le ude zile sapte. sa creasca imbratisate? cred ca ala este.frumos si trist.trist si frumos.