| Andrei_5360 a întrebat:

Cine stie sa editeze bine filme si este bine documentat in capitolul acesta si eu stiu dar am nevoie de un ajutor ma joc jocul CROSSFIRE sunt intr-un clan ( Black-Army) si vreau sa fac un triler al clanului si multe altele am nevoie de un ajutor care sa ma sustina si sa ma ajute contact me la cipyy.chao

1 răspuns:
| Sov95 a răspuns:

Hey... eu ma pricep oarecum la facut filmulete... daca ai auzit de RuneScape, am facut multe trailere la clanuri, campanii, petitii si alte chestii d-ale mele, ba chiar am facut un film pentru un concurs de filme uite aici link sa vezi ce pot face;)

http://www.youtube.com/watch?v=ro5vsnyd44s