| Rose_2860 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna cum sa fac sa imi apara o poza cu mine pe fundalul de hi5(cum am mai vazut si la alte persoane) sau sa-mi apara poza aia de la avatar mai mare?

Răspuns Câştigător
| DDDDDD a răspuns:

Deci dai la "modifica aspectul" apoi in coltul din drepta sus scrie "aspecte create de mine", dai acolo dublu clik, dupa iti apara sa dai un nume(neaparat), dupa care dai browse si cauti in calculator la tine poze pe care vrei sa o pui pe fundal, dar aceasta trebuie sa aiba niste dimensiuni anume, adica aproximativ(iti zice acolo). dar inainte o poti modifica(poza) ci photoscape, pe care trebuie sa-l downloandezi, sau pixer.us(e un program online)

Daca nu ai inteles, sp te rog, si mai incerc odata sa explichappy:*

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Dai la modifica aspect.creeaza un aspect. pui pozele cu dimensiunile care ti le cere.si pe care le modifici pe photoscape. pui un nume sus. pui culori chestii ce mai trebuie acolo.si dupa il salvezi si gata

| DDDDDD a răspuns:

Fundita?big grin