| mimikafrumusika a întrebat:

Cine stie site-uri de jocuri interesante? As prefera sa fie logice, cu mistere

Răspuns Câştigător
| Miiku a răspuns:

Intra pe www.ejocuri.ro
acolo sunt pe categorii :D

3 răspunsuri:
| WolfGirl a răspuns:

Ai putea juca online pe http://www.playedonline.com/
sau ai putea descarca de pe Big Fish (acolo sunt numai de o ora jocurile dar care iti plac le poti cauta pe net.

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Sunt cateva interesante pe Facebook cum ar fi : Gardens of time (trebuie sa gasesti anumite obiecte). Succes!

| heartslow a răspuns:

Clopotel, y8, pufulete, miniclip.com, miniclip.ro, cartoonnetwork.com/.ro/.co.uk etc.
Is grupate pe sectiuni, cauti jocuri logice si gasesti, bft, funda?happy