| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie site-uri de unde pot lua haine gratis pentru stardoll

86 răspunsuri:
| micutza_1316 a răspuns:

Scrie in google stardoll trucchi si vei gasi

| pinkangel_8751 a răspuns:

Http://www.stardollswan.blogspot.com/ apar haine gratis aproape in fiecare zi + ca sunt si magazine ascunse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba sunt siteuri de exemplu :http://stardolldesigner.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba exista...scrie la google ...lucruri free pe stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stardoll swan.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia 4...am 700...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

StardollSwan intra merge viziteaza-ma eu sunt andra_dragutica acolo tr sa intrii iti scrie ce trebuie sa faci si tu faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e stardoll?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stardoll free haine sau stardoll free Romania

| Annelieseee a răspuns:

Phai de ex. intra pe blogul meu si vezi cele mai noi lucruri gratis de pe stardoll...insa sorry ca e in engleza:D:D
http://lya-stardoll.blogspot.com/

| miki_2525 a răspuns:

Stardollswan

| Etelca a răspuns:

Doamne ce proaste sunteti unele ca ati zis ca nu exista.Intra fata mea pe www.stardollswan.blogspot.com ca gasesti acolo cate iti doresti.Sunt foarte multe.Nu trebuie sa cauti cum au spus astia foarte mult, este chiar usor sa le iei.Eu am jumatate de dulap numai cu haine gratis. Sper sa te descurci. Daca nu te descurci, numele meu pe Stardoll este GirlBumbleBee10 si ma contactezi adica vrei sa-ti iau eu multe haine, ca am mai luat la doua fete si nu le-am furat contul, ce sa fac cu contul lor? Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Ingridd22 a răspuns:

Scrii la google: secret style stardoll

| PoWRObert a răspuns:

Inta tu pe miss of stardoll ca acolo gasesti detoate!

| andreutza234 a răspuns:

Exista mai multe site-uri insa stardoll free am scris pe google si a fost singurul care mi-a mers! am o gramada de haine gratis.numele meu pe stardoll e on_the_floor5.sa ma vizitezi!

| kitu2012crys a răspuns:

Sunteti toti prosti ca exista si situri cu haine gratis si coduritonguebig grin

| Deny_Den_1994 a răspuns:

Pai : htgf, undreath stardoll, stardoll Romania etc...

| aly1999 a răspuns:

Officialstardoll.blogspot.com

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Scrie pe google stardoll htgf si gasesti acolo detoate. fundita?

| Liiiax99 a răspuns (pentru JackieSue):

Exissta unele site-uri care au lucruri gratis

| dya_2845 a răspuns:

Htgf,underneathstardoll etc.

| dianaalexia a răspuns:

Intra pe htgf pe google si acolo o sa gasesti hane gratis

| dianaalexia a răspuns:

Intra pe htgf pe google

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Ba exista astazi! Uite acesta! Este cel mai bun!: http://stardolllifee.blogspot.ro/