| Innovation a întrebat:

Cine stie statusuri de la fete pentru baieti cum ar fi :"Daca tu chiar crezi ca ma poti controla inseamna ca esti fraier", am dat doar un exemplu.Cine da cat mai multe dau FUNDITA SI VOT.

1 răspuns:
| împartezâmbete a răspuns:

Mititelu meu tu esti mic, mai cresti si apoi ai sa poti ajunge la fructul iubirii mele

Ma vezi timida, insa ochii mei ascunda multa pervesitate, pentru ei, pentru tine? haide ca glumesc

O sarutare ti-as da, o imbratisare tu miai oferi? hai ca stiu ca vrei... catelul meu

t.E.o sinceritate pe muchie de cutit, originalitate pe o aripa de inger