| Lluvia_8369 a întrebat:

Cine stie un site de pariuri? [ fotbal, baschet, handball etc happy ] Inainte de meciul gaz metan - steaua am dat pariu ca gazu` va castiga cu 1-0. si am avut dreptatehee hee. cred ca am castigat ceva dar nu mai stiu site-ul. va implooor. Funda la cine imi zice site-ul pe care am fosthee hee

2 răspunsuri:
| TheCoon a răspuns:

Pai.sunt numeroase case de pariuri care au site. www.casapariurilor.ro; bet365.com sau ro; www.publicbet.ro... bwin.com/ro iar daca chiar iubesti fotbalul intra pe http://www.fotbal-faqs.blogspot.com/ si incearca sa promovezi sportul rege!:) Multumesc si succes la pariuri.