| Thebestkiller a întrebat:

Cine stie un site de unde pot descarca cinematics patch 2009 (sa mearga)?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ady125 a răspuns:

Http://www.ftdownloads.com/......nload9.php

Sper ca te-am ajutat
Files Tube se numeste site-ul;)

| Thebestkiller explică (pentru Ady125):

La mine nu merge sa-l descarc dar iti las id-ul meu (cata_banu16@yahoo.com) si daca vrei il descarci tu si mi-l trimiti prin mail. Iti dau funda!

| Ady125 a răspuns (pentru Thebestkiller):

Daca nu a mers sa il descarci incerc sa ti-l trimit pe Yahoo.
E ok daca ti-l trimit prim mail?

| Ady125 a răspuns (pentru Ady125):

Bun, ti l-am trimis de pe Files Tupe intr-un mail happy
Si in alt mail ti-am trimis din greseala 7zip in loc de patch (scuze pentru greseala)
Dar ti l-am trimis, cum spuneam prin mail patchul, pana la urma laughing
Sper ca te-am ajutatwinking
Imi spui daca ai reusit sa instalezi.

| Thebestkiller explică (pentru Ady125):

Mersi esti cel mai tare

| Thebestkiller explică (pentru Ady125):

Draga Ady nu pot sa il instalez daca m-ai ajuta...te rog!