| Deerpinaaaa a întrebat:

Cine stie un site in care scrii ceva si apoi auzi o voce ( in romana ) care spune ce ai scris acolo? Stiam site-ul, dar l-am uitat. Stiu ca era una pe nume Carmen... voturi de toate ( bune ) si fonta

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Www.ivona.com

3 răspunsuri:
| dey11 a răspuns:

Buna! pai nu am avut niciodata nevoie, dar se poate pe google. Vorbeste cu accent destul de aiurea, dupa parerea mea, dar poti incerca. Ideea e sa nu uiti de caciulite ( Î, ă, â, ţ, ş ). Scrii cuvantul in casuta si apoi la traducere apare sub,, traducerea cuvantului'' casuta,, ascultati''

http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|ro|%0A

Sper ca te-am ajutat!

| Deerpinaaaa explică:

V-am dat la toti folositor + amuzant + inteligent happy

| annemary_6392 a răspuns:

Din pacate: il stiu dar nici eu nu mi-l amintesc
din fericire: pe google este un site cu dictionar in care intr-o parte scrii ceva itr-o limba si in alta parte ti-l treduce in alta limba. acolo poti da click pe un buton care citeste ce ai scris sau ce este tradus pentru a sti cum se pronunta.PS sunt butoane in ambele parti. BAFTA! acum funda plz[please; te rog]