| SmiiileXoXo a întrebat:

Cine stie unde pot gasi negative de la Mariana Anghel, Mariana Deac, Sava Negrean Brudascu, Veta Biris, Alina Pinca, Nineta Popa? Multumesc TPU :*

1 răspuns:
| melittlelioness a răspuns:

Daca le gasesti pe youtoube le poti descarca. daca nu gasesti pe youtoube cauta pe negativegratis.ro sau poti gasi diferite site-uri de unde ai sa le cumperi.Cea mai buna metoda insa este sa apelezi la un studio bun de inregistrari si sa face-ti linia melodica impreuna...happy