| PinkySilvia a întrebat:

Cine stie versurile in romana a melodiei If i could turn back the hands of time al lui R.Kelly?puppy dog eyes va roog, funda

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Cum te vreodată lasa sa alunece departe?
Neştiind niciodată I ar fi cântând acest cântec o zi.
Şi acum I sînt scufundarea... scufundarea să crească Ever nici mai mult, deoarece tu http://lyricstranslate.com a închis uşa.

Dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar fi în continuare mea!
Dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar fi în continuare mea...

Amuzant... cum haioase time goes by, şi binecuvântările sunt pierdute în pupic de ochi.
Oh, ce, oh, ce, oh, ce ar trebui să una trebuie să merg pe suferinţă, atunci când fiecare zi am respira, "Vă rugăm să vină înapoi la mine!"?

Şi dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar fi în continuare mea!
Dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar... tu ar fi a mea!

Şi aţi avut suficient de dragoste pentru ambele dintre noi, dar... AM... I-ai greşit, eu recunosc am făcut!
Şi acum I sînt facial restul vieţii mele singur...

Uau...

Dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar fi în continuare mea!
Dacă am putea transforma... întoarce mâinile de timp, apoi draga mea, tu ar... tu ar fi în continuare mea!

Oh, eu ar niciodată nu te rănesc! (În cazul în care ar putea transforma...)
Nu ar face-vă greşit! (În cazul în care ar putea transforma...)
Şi am avut niciodată nu lasă partea ta...
(Dacă am putea transforma, întoarce mâinile).

Uau...

Dacă am putea chiar nap înapoi că ceas mic pe perete, apoi mi-ar veni să dau seama cât de mult...
te iubesc! (În cazul în care ar putea transforma...)
te iubesc! (Dacă am putea transforma, întoarce mâinile).
te iubesc! (În cazul în care ar putea transforma...)
te iubesc! (Dacă am putea transforma, întoarce mâinile)...

Mai updatezi tu ca sa zic asa! Te rog fundita :o3!? Mersi :*