| ismailsemecherul a întrebat:

Cine stie vreo cateva codurii de metin 2 blec sa-mi zica adica de bani de armuri de arme de viata de atac de lvl de dinaste ca joc metin2blec si vreau sa fac lvl 96 ca am lvl 89 ma numesc spadasinul am nevoie de codurii!

3 răspunsuri:
| biboO a răspuns:

Nu stiu coduri la metinu ala dar...eu zic sa nu iti faca GM cadou de Craciun un ban permanentlaughingapoi plangi langa metinhappy

| ismailsemecherul explică:

So crezi tu am jucat cu multe hacuri abia din 2009 si cuntu meu nu s-a inchis am lvl 83