| 3u a întrebat:

Cine sunt cei mai rautaciosi useri TPU?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimeni nu va da nume, asa caoh go on
Daca e sa ma refer la mine, am fost atentionata in anumite cazuri de anumiti useri ca ceva nu e in regula, am revazut, am corectat daca era cazul si am multumit pentru atentionare.Nu stiu daca sunt rautacioasathinking

| Flav a răspuns:

Cei care nici in viata reala nu se simt impliniti iar pe Internet isi etaleaza indirect virtual frustrarile si neimplinirile.

| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt unul dintre ei, dar numai cateodatalaughing.

| Unique a răspuns:

Si eu mai sunt nedreapta cu cativa dintre useri TPU dar doar cu cine merita si nu am de ale, trebuie sa ii pun la punct altfel ramai proasta pe aici

| Klara a răspuns:

Si eu sunt uneori cam rautacioasa devil
Cu cine merita angel

| Диана a răspuns:

Păi de obicei userii răutăcioşi nu prea au o ''viaţă'' lungă pe TPU pentru că sunt suspendaţi. Te poţi uita la secţiunea ''Utilizatori suspendaţi'' şi o să găseşti acolo.

| Aly07 a răspuns:

Pai toata lumea de pe aici ar trebui sa fie putin rautacioasa, altfel ar fi plictisitor big grin. Tu cine crezi ca sunt cei mai rautaciosi? Sigur ti s-a pus pata pe cineva nu happy?

| AndutzaAndu a răspuns:

Hmm...nu mă consider o utilizatoare rea a site-ului thinking

| 3u explică:

Nu nu mi s-a pus pata pe nimeni dar am vazut o intrebare asemanatoare si erau persoane care chiar ar merita...

| anonimathebest a răspuns:

Carmen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna cind iei ca rautate un adevar in loc sa-ti insusesti critica e mult mai rau ca atunci cind culegi bomboanele aruncate inntr-un anumit scop interesat numai de a cadea de acord cu tine si de a-ti da dreptate numai in ochii lumii.Deci preferam adevarul sau minciuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresti sa tai iarba uscata a site-ului? Nu te pripi, oricand poate inverzihee hee.

| Mihai_1499 a răspuns:

Nu cred ca ar sti cineva sincer laughing poti sa fi si expert TPU dar daca o itnrebare este pusa la misto big grin poti sa o iei in ras big grin