| AlexissMla a întrebat:

Cine v-ar placea sa castige la "Romanii au talent"? big grin
Mie Tutu Adrian love struck

Răspuns Câştigător
| N3X7 a răspuns:

Adrian Tutu

9 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Narcis; Cristina si Alina; Dinu Valentin - acestea sunt adevarate talente. De facut niste versuri se cam pricep multi in ziua de azi, iar de interpretat muzica ca cea a lui Tutu Adrian, iarasi sunt f. multi tineri, dar nu consider ca este un talent. Parerea mea! PS. Imi pare rau de faptul ca Adrian si-a pierdut ambii parinti, dar asta nu inseamna ca el are un real talent.

| MasterOfDisaster a răspuns:

DA,SI MIEhappy canta suuuper.imi place si fata aia, de zici ca nu are oasehappyO_o

| ImmortalQueen a răspuns:

Si mie love struck Incredibil baiatu` asta.

| frumusik96 a răspuns:

Da si mie sau narcis iustin

| danahh a răspuns:

Eu vreau sa castige Tutu Adrian sau Cosmin Agache

| мαddยtรรα a răspuns:

Tutu adrian.
meritalove struck

| PastilutaExti a răspuns:

Si mielove struck
Insa Narcis are mai mult sanse crying(

| larisssssa a răspuns:

Si mie tot Tutu Adrian mi-ar placea love struck

| MâţăCuPurici a răspuns:

Adrian tutu happy