| BiaLoredana a întrebat:

Cine va fi eliminata in urmatorul episod din next top model?
dau funtita

3 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Eu cred ca madalina sau emma. pentru ca una dintre cele 3 adica : roxana, laura si alexandra va castiga

| TraficDeMentosane a răspuns:

MIe imi place de Emma, si nu vreau sa fie eliminata, dar totusi frumusik96 are dreptate, cel mai probabil va castiga una din slabanoagele alea 2 [alexandra sau laura] sau Roxana.
Totusi sper ca Emma va mai rezista in concurs happy.

| antoniaroberta a răspuns:

Eu vreau sa castige emma pentru ca este frumoasa si naturala...
eu au timp sa o modeleeze la 16 ani iti trebuie numai 2-3 ani sa inveti si ea va avea cam 18-19 ani... celelalte sunt,, batrane,, au cate 25 de ani si plus 2-3 ani 29 de ani cad deja nu poti sa mai fii top model, ...succes emma:*:::*