| Kate21 a întrebat:

Cine va place mai mult dintre Dakota Fanning, Jodelle Fernland, Dakota Blue Richards si Kristen Steward. Faceti un top.

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai mie una dintre toti imi place Kristen Steward.
Daca ar fi un top :
1.Kristen Steward
2. Dakota Fanning
3. Dakora Blue Richards
4. Jodelle Fernland ( mie una nu prea imi place)

Fiecare cu parerea lui. eu am scris in ordinea in care ii consider eu si dupa favoarea mea.
Nu le-am pus in ordinea asta pentru ca celorlalti le plac tot asa si sa fiu si eu in rand cu ei.
Urasc persoanele care spun :: Uite ala/aia asculta genul ala de muzica sau ceva de genul asta. Sau ca ii place cantaretul ala.
Fiecare cu parerea lui.
Dumnezeu ne-a facut pe fiecare diferiti.

| miauu a răspuns:

1. Dakota Blue Richard
2. Dakota Fanning
3.Jodelle Fernland
4.Kristen Steward

gusturile nu se discutaa

| dada a răspuns:

Kristen Steward

Dakota Fanning

Dakota Blue Richards

Jodelle Fernland

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dakota fanning