| Alëxąndŕą a întrebat:

Cine vrea codul meu webkinz sa im trimit un articol exclusive ca nu il bag ok va zick adevarul de ce nu-l bag Tata im zice ca am prea multi si sa il pastrez pentru anul vitor sa nu expire. Uitati numele utilizatorul: AndaPandaBalanga Cine im da ce im place ii dau codu. Uitati inceputul: h3? ista e codul la inceput.Si ziceti de ce nu il pot baga pe ascuns ca im zice tata fara webkinz 6 luni si nu glumeste. Daca nu im place dau lucru inapoi ca doar am 23 de articole exclusive

6 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Stiu si eu el im face pe plac dar eu l-am mintit cand am cumparat webkinzu ala ca ma duc cu alina im parca ca eera de la el.Si s-a suparat ca l-am mintit

| Aliiiin a răspuns:

Eu! daca nu te supara si stiu cum sa ai un tata asa
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce doresti pentru acel cod A
lexandra?

| greengirl a răspuns:

Si ce sa iti dam?