| Daria163 a întrebat:

Cine vrea funda? Am sa va zic intrebarea dupa aia pentru ca am observat ca nu prea raspundeti...

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Daca vreti sa faceti "viata uni om" ar fi ceva mai dificil pentru ca aveti nevoie de mai multe persoane de la copii pana la persoane invarsta. In schimb puteti face ceva gen viata unui adolescent sau chiar un scurt metraj dupa melodia Nimeni Altu - Inca o poveste. (caut-o pe youtube daca nu o stii, este despre unu care a inceput dintr-a 9a sa se drogheze si pana la urma a murit si nimanui nu ia mai pasat de el). De asemenea poate fi un video despre Romania, mai exact despre viata noastra. Nu ai nevoie de prea multi oameni, iar daca poti sa filmezi cadre de la tara la oras ar fi perfect. Ar mai fi o chestie destul de draguta, dar greu de realizat, sa faceti multe poze si sa le uniti pe toate intr-un singur video de genu: http://www.youtube.com/watch?v=E7xc7J8bdsU&feature=youtu.be...dar ei au folosit 873 de poze si e doar un minut deci iti dai seama ce greu ar fi. Nu prea mai am alte idei acum, sa-ti mai zic doar sa ai grija ce muzica si ce sunete bagi pe fundal pentru ca asta poate schimba foarte mult un video. Uite aici cateva tutoriale si programe pentru editat sunetul si imaginile http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/ (incepe sa te uiti de la "basic" ca sa le intelegi mai bine)
Bafta

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Eu vreau sa stiu intrebarea...-.-'

| Daria163 explică (pentru Mangustă):

Eu si prietenii mei vrem sa facem un film cu talc la sfarsit.Sa fie unul interesant dar nu comedie sau altceva.Sa fie despre oamenii din ziua de azi sau o poveste a unui om.Nu vrem sa fie foarte lung cam de 10-15 minute. Daca poti sa imi dai si mie cateva idei iti dau funda.

| Daria163 explică (pentru Mangustă):

Imi place mult ideea cu imaginile!

| Mangustă a răspuns (pentru Daria163):

Daca vreti sa faceti "viata uni om" ar fi ceva mai dificil pentru ca aveti nevoie de mai multe persoane de la copii pana la persoane invarsta. In schimb puteti face ceva gen viata unui adolescent sau chiar un scurt metraj dupa melodia Nimeni Altu - Inca o poveste. (caut-o pe youtube daca nu o stii, este despre unu care a inceput dintr-a 9a sa se drogheze si pana la urma a murit si nimanui nu ia mai pasat de el). De asemenea poate fi un video despre Romania, mai exact despre viata noastra. Nu ai nevoie de prea multi oameni, iar daca poti sa filmezi cadre de la tara la oras ar fi perfect. Ar mai fi o chestie destul de draguta, dar greu de realizat, sa faceti multe poze si sa le uniti pe toate intr-un singur video de genu: http://www.youtube.com/watch?v=E7xc7J8bdsU&feature=youtu.be...dar ei au folosit 873 de poze si e doar un minut deci iti dai seama ce greu ar fi. Nu prea mai am alte idei acum, sa-ti mai zic doar sa ai grija ce muzica si ce sunete bagi pe fundal pentru ca asta poate schimba foarte mult un video. Uite aici cateva tutoriale si programe pentru editat sunetul si imaginile http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/ (incepe sa te uiti de la "basic" ca sa le intelegi mai bine)
Bafta

| mat31new a răspuns:

| Daria163 explică (pentru mat31new):

Ce interesant

| mat31new a răspuns (pentru Daria163):

Dap

| Mangustă a răspuns (pentru Daria163):

Frate, zici odata intrebarea aia sau de ce ai mai postat asta?