| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea hack pentru credite pe IMVU ca deja ati umplut paginile cu asta.va dau eu id mess orbanalin

9 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Salut! Intra aici:http://cablan3d.blogspot.com/ Daca ai alte metode, spun-mi.Sau si mai bine trimite prin Contact spre publicare.

| Victor a răspuns:

Intra aici: http://cablan3d.blogspot.com/. Daca ai alte "metode" trimite Email spre publicare...In numele tau binenteles.

| GiiaaBăă a răspuns:

Vreau eu vreau eu... am bagat id tau in lista sa-mi dai accept pls

| cozmin556 a răspuns:

Pls da accept

| alkexaalexandragirl a răspuns:

Hei daca imi dai un hack care sa meag bine, si sa nu fie virus sau vrajeala, atunci ti-as fii cea mai recunoscatoare!
te rog accepta-mi cererea si fac ori ce vrei tu!

| FurryMeheGurl a răspuns:

Va pacaleste.Hack-urile alea s-au sters si numai merg deoarece aia de la imvu au oprit toate hackurile.

| ralukaspasiuc a răspuns:

Da-mi accept ca si eu vr plz da-mi accept ca ve hacku

| Alee_Alecsandra_1995 a răspuns:

Si eu am nevoie de hack de credite imvu. folosesc invite friend si m-am saturat sa il folosesc. Te rog damii add milifealee