| Bordeanu a întrebat:

Cine vrea rochie pentru banchet sau pentru alte ocazii? Am eu! Are culoare albastra, din satin cu panza si sclipici cu o banderola din satin ce se leaga la mijloc formandu-se o fundita! Cine doreste sau are pe cineva care vrea sa vada rochia dati add deyu_deea7@yahoo.com si puteti vedea rochia. Va pup!

5 răspunsuri:
| ZmeuricaRozzBombon a răspuns:

Buna. Momentan nu-mi merge messengerul trebuie reinstalat.
Putem gasi alta posibilitate de a mi-o arata? Multumesc

| Bordeanu explică (pentru ZmeuricaRozzBombon):

Lasa-mi linkul de la facebook! daca ai

| Bordeanu explică:

Lasa-mi linkul de la facebook daca ai!

| ZmeuricaRozzBombon a răspuns (pentru Bordeanu):

Nu poti sa mi-l dai tu si sa postezi poza si eu s-o vad?
Multumesc

| Bordeanu explică:

Http://www.facebook.com/......media/set/ am uitat sa iti spun ca este pe sani j la spate are fermoar si are si unn fel de corset numai ca acest corset e legat de rochie si nu e tare e din materialul rochie e un fel de model al rochiei. la mine in poza fundita e pe o parte.