| aura3fan a întrebat:

Cine vrea sa castige bani pe net? Astept cereri la mess: aur_fan. Nu ezitati sa ma contactati! Poate fi sansa voastra. Vede-ti mai multe detalii aici: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/

2 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Dar daca am doar 10 ani?

| georgyya a răspuns:

Ma numesc Georgiana, sunt si eu reprezentant Lady's. Fac inscrieri Lady's.
Lady's este o firma cu produse de parfumerie, bijuterii si cosmetice.
Inscrierea este gratuita, poti comanda catalogul gratuit, ai 25% discount din comenzile tale, poti sa ai si 32, 5% din comenzile tale si pana la 20% bonus din comenzile celor inscrisi de tine.
Pt cei care vor sa se inscrie o pot face contactandu-ma la repr_ladys@yahoo.com
ladyscosmetics4all.wordpress.com