| insta a întrebat:

Cine vrea sa devina idol kpop (sa fie fata 14-15 ani)vreau pe cineva serios care sa muncim impreuna pentru a deveni idol dar sa fii foarte serioasă și să nu renunțăm

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te de te inscrie la Scoala Populara de Arta din orasul tau, sa te poata testa un profesor de muzica, sa vada daca ai ureche muzicala si poti canta, fiindca te va ajuta sa inveti sa canti si intr-o buna zi, sa ajungi popstar.

Cantatul alaturi de alte fetite de varsta ta nu te va face niciodata popstar, daca nu aveti un profesor de muzica ca indrumator sa te auda cum canti si sa te indrume.