| Emmny a întrebat:

Cine vrea sa imi puna o porecla la numele Emma? O sa dau funda la porecla pe care o voi folositonguebig grin! Plsss!

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Trebuie neaparat sa contina numele taulaughing?
Dau mai multe:
Xuxu
Stix
Em'
Pokky
Koko
Kitty
Pretty
Emonica
Smiley
Pufulete
Shoocky
Kitty
Kiddu
Kidy
Emmi
Emily

9 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Emm`!love struck

:*! imi place ce-l mai multe:*

| oOoLadyMoOo a răspuns:

~Emy
~ Emmaline
~ Emily
~ Em

funda?

| mihaela0205 a răspuns:

Mmy

emyci

emylici

m&m's

emytza

imma

memma

emmies

emmacita

emmutz

emmo

| aLexx_6290 a răspuns:

Deci ca sa ai o porecla trebuie sa reiasa de undeva. ma rog un defect de al tau. sau nusj calitate asa noi nu cred ca o sa. ti spunem porecla perfecta... uite la mine de ex de la alexandra am asa : an3ly, alejandra, aleexe, alexis. alessandra... astea

de la emma: emmyly nusj altceva acum am creieru la frigider.laughing

haidy palove struck:*

| GrEen_2189 a răspuns:

Pai de vreme ce nu stim mai nimic despre tine...chiar nu stiu ce porecla ti-am putea da. Zi si tu vreo 2 cuvinte despre tine si na, poate ne vine vreo idee. Eu am porecla Musca (Msk) pentru ca vb mult, dar acum depinde de cum te comporti.

| babyyou a răspuns:

Em, Emy, Emytzza, Emyly

| Jack a răspuns:

Meme, mm

| NighTy a răspuns:

Emmana, Emisoaralaughing

| Gheoooorfish a răspuns:

Eu ti-as zice Emutza!