| Muffin17 a întrebat:

Cineva ma place dar eu nu il plac si spune tuturor ca sunt iubita lui ce sa fac?
ma enerveza la culme

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te prefaci ca iesi cu alt tip si le spui la amici ca respectivul e (iubitul tau) si daca spun ca celalalt e cu tine tu le zici ca e in lumea viselor si vorbeste prostii.

2 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Pai ai putine alternative...ori ii spui ca vreti sa fiti impreuna si dupa 2-3 zile te desparti de el din nu stiu eu ce motiv tampit.Ori lamuresti odata pentru totdeauna cu el totul...

| Muffin17 explică:

Asta este pentru prietena mea ceda mai buna didi