| littleblack a întrebat:

Cineva mi-a schimbatparola de la id si nu mai pot intra, si am mare nevoie de email.Nu puteti sami schimbati cumva parola si sa mi-a ziceti va rog.Totusi id e killer_knife99

2 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Nu ti a schimbat nimeni parola au mai fost topicuri pe tema asta, e de la yahoo li s-a stricat ceva server o sa isi revina in 24 ore! Nu poti sa intri pana atunci, ai rabdare

| littleblack explică (pentru Mandarina888):

Ma fac pariu ca mi-a schimbat-o deci mi-a cerut id si ziua urmatoare n-am mai putut intra.