| abcd123blablabla a întrebat:

Cititi un pic va rog...Asta-seara am iesit cu niste baieti la limbare, si cum ne plimam noi am ajuns la gara si am luat osticla de bere inainte. Intre timp pe la ora 22 o fata de la noi din sat. care se cunoaste cu cativa dintre baietii cu care eram si beam bere, ii trimite un mesaj unuia din ei cum ca unde sunteti ca vin si eu, bun. Am asteptat ca am aseptat si pana la urma ne-am ridicat s am plecat sa ne mai plimbam oleaca. Cum mergeam pe drum, era aproape bezna, ne-am intalnit cu fata respectiva, care are 17 ani si cu inca o fata putin mai mica, baietii i-au dat sa bea din berea care a mai ramas in sticla, ea lua si bea fara nicio inhibitie, apropo, fata respectiva a venit recent din Spania in vacanta. a un moment dat, baietii cu care eram erau un pic ametiti, eram 5 in total, au intrebat-o pe fata respectiva daca merge la gara iar ea a raspuns ca "da, hai" si ne-a intrebat daca ne place vinul, ca berea era pe terminate, si astia s-au ridicat, s-a ridicat si ea si a chemat-o si pe prietena ei ca sa mearga la gara.Mentonez ca fata respectiva nu se cunoaste asa bine cu baietii aia cu care eu am stat pana atunci, dar ea lua sticla si bea bere fara nicio inhibitie si a plecat inspre gara din sat eu si cu inca un baiat plecand acasa. Am ramas surprins, fata a venit de cateva zile din Spania, nici nu ii cunoaste bine pe baietii respectivi, si ea bea de la ei din sticla, apoi baietii au intrebat-o daca merge la gara iar ea a zis da fara sa puna problema ca baietii respectivi erau putin ametiti...iar eu am plecat, era cam tarziu si nu am vrut sa mai stau, iar prietenii mei au plecat cu acea fata la gara, unde era o bezna de nedescris. Acum ma intreb si eu oare fata aia chiar nu si-a pus problema ca baietii astia sunt putin ametiti si poate le trece ceva prin cap? La gara, la ora aia cand nu e nimeni si pe bezna aia? In fine, eu si cu inca un baiat am plecat acasa, Voi ce parere aveti despre situatia asta, referitor la aceasta fata?

5 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea. Ce legatura are cu tine? Tu ai plecat, ai facut ce trebuia, ce conteaza ce fac altii? Cu ce te ajuta daca iti spunem ca a gresit?

| syd2 a răspuns:

Buna
Eu cred ca fata aia este o nevertebrata carei nu-i ajunge "distractie" si o cauta dar n-o gaseste si ma enerveaza foarte tare astfel de specii de fete, doar nu trebuie sa le atragi atentie fiindca nu le ajunge ceva in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca e imatura si inconstienta. Daca ar fi fost constienta, nu s-ar fi dus nicaieri cu atatia baieti, constientizand cum ai spus si tu ca le-ar fi putut trece prin minte ceva rau. Puteau sa o violeze... Totusi, poate e obisnuita cu astfel de situatii, si asa se comporta de fel, si poate daca baieti i-ar fi propus ceva... ar fi acceptat fără probleme. Asta e... fiecate cu gandirea lui totusi...

| lBroken69 a răspuns:

E inconstienta,ca multe din tinerele din ziua de azi,care isi spun ''daca patesc ceva, asta e''.De baut bere, nu stiu ce sa spun, poate ca i cunoaste de mai de mult, nu stiu...si totusi e fata...Mda,caracter cam josnic.

| Vampir007 a răspuns:

Poate o manca pasarica, te gandesti si la asta?