| deealove a întrebat:

Cine are jurnalul hannah montana si a scris in el....add la id asta d mess deeayu_iloveyou ca sa mai vb

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta e id d mess roxi_dulcica09 vb da

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu marilena! sunt fana nr 1 a hannei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am. e superlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pqahgxgs xfgvdsgxtsvx vsgxvdfxvxfzxvxfgxfxcvxcsfvz gdgdgdgdgd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am id s-au jurnalul ei da id meu este nadamanolea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am si vb acum cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este id meu meme stoica_meme stoica smeket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M jjoj yty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carei parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai maturizati va naiba va place HANAH MONTANA o "DETEST"doamnhee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ceva cand vei fi mare si flori vei culece sati aduci aminte caam fost colece

| AlinaNicolae a răspuns:

Prosti cui nu-i plc hannah montana i love hannah

| AlinaNicolae a răspuns:

Sunt fanul nr 1 al ei si serios sunt obsedata de ea + mai am si fan clubul hannah montana contact pentru a intra in club:facebook nume Edrftygh Gh, id clubul_hannah_montana@yahoo.com

| Mihaela5634 a răspuns:

Eu il am... si da, am scris in el. nu e cine stie ce... mai am si "chestia aia de aplicat pe haine" nici aia nu e cine stie ce.winking