| ionianul a întrebat:

Cn imi da si me niste site-uri metin2? fara hamaki. Plsssssss.metin2 private server!

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| bobo_1770 a răspuns:

Www.tunamt2.eu incearcal nu stiu daca merge sau www.metin2.gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pritene eu iti recomand Www.metin4you.com cred ca o sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca vrei iti dau cont de 25 cu freza masca emotiei si iteme destul de bunicele pe cont THE WEST lv 30 cu iteme. Daca vrei mitzu_rapperu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn imi poate spune cum se ia saitul hamaki!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.finalongju2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da va rog un sit de la metin 2 dnk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face cont pe http:// frzmetin2ro.servergame.com/index.php?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cu hamaki

| TripleH_2380 a răspuns:

Www.silverlotusmt2.com www.empiremt2.eu www.metin2gx.ro ( merge doar server2) sunt multe dau dar sau mai inchis pe parcurs

| baiatbunb3b3 a răspuns:

Cel mai nou server privat de Metin2 cu Hamaky...retele de conectare MetinOfDarknesOriginalbyLightxD-1 pana la 20 pass 123...reg http://5.36.228.181/ pentru alte informatii add bogdan19will

| RemusRebegea a răspuns:

Veniti alaturi de noi...pe noul site de metin PVM Hard .....www.Psychomt2.info