| danutzyk001 a întrebat:

Cn imi traduce in romana versurile dl melodie paulina laponte-casi indespensable...va rog frumos :*...ca p neth no's corecte

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Nu ai idee cum in fiecare moment cresti in mine, cum ai devenit aproape indispensabil pentru a fi fericit.toata liniste o gasesc in vocea ta, aduce pana in inima soapte de dragoste.
tu si eu pierduti intr'un vis din care nu vreau sa ma trezesc.
tu si eu, si nu exista timpul care nu'mi ajunge pentru a te iubi.
imi alungi toate tristetile, schimbi culorile.si daca tot s-a format toata aceasta inocemta, pot sa fiu cine sunt.doar in bratele tale as vrea sa traiesc, doar pe buzele tale as vrea sa mor.
tu si eu pierduti intr'un vis din care nu vreau sa ma trezesc.
tu si eu, si nu exista timpul care nu'mi ajunge pentru a te iubi.
eu doar vreau sa-ti dau sentimentele mele si sa simti ce simt eu pentru tine.
eu vreau doar sa te iubesc X 3