| MaDaLyNuTzZa_3266 a întrebat:

Cn moare la sfarsit Naruto sau Sasuke?( Din desenele animate Naruto) DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

1. Sunt anime-uri nu desene animate!
2. Anime-ul nu s-a terminat asa ca nu avem de unde sa stim! Apare un ep nou in fiecare Joi pe www.anime.kage.ro

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Amandoi cred
citeste manga

| Myuu a răspuns:

E anime,nu stiu cine moare la final,nimeni cu stie,poate doar Masashi Kishimoto(cel care a creat manga Naruto). Daca ar fi o lupta decisiva Naruto vs Sasuke,care cu siguranta va fi, as vrea sa moara Sasuke nu Naruto deoarece Naruto inca mai are un vis neimplinit:Sa devina Hogake.
Si Sasuke are un scop:Sa distruga Konoha, dar acel scop e rau si nu as vrea sa se intample.In continuare urmarim anime-ul si manga sa vedem ce se intampla pana la final.
O zi buna! happy

| KiryuZero a răspuns:

♥♥nu stiu da sa speram ca sasuke se va intoarce in konohakiss♥♥