| Mir20Ena a întrebat:

Școala mea organizează o excursie în Grecia. Eu îmi doresc sa merg, dar prietenele mele nu vor. Credeți că ar trebui să merg, chiar dacă nu cunosc pe nimeni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E o oportunitate pe care nu trebuie sa o ratezi, chiar dacă vei merge singura. Vei avea mai mult timp pentru tine.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca ar trebui sa mergi, ca doar nu depinzi de niste proaste, care decid in locul tau.

Cum adica nu cunsoti pe nimeni, odata ce spui ca sunt toti din scoala ta?
Din clasa ta nu merge nimeni?
Nu-i nimic, s-a ivit o oportunitate frumoasa sa-ti faci prieteni noi in excursia asta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut, niciodata nu strica sa cunosti oameni noi si mai ales sa vezi locuri noi.