| anonim_4396 a întrebat:

Colega mea de banca are paduchi!laughing doamne. m am mutat cu ea din banca, dar e prietena mea cea mai buna. va rog spuneti mi ce poate lua ca sa scape de ei? fara gaz si alte prostioare. sampoane, remedii naturale ceva?:*

2 răspunsuri:
| EpicSmile a răspuns:

Probabil sampoane speciale, numai ca ar putea sa dauneze pielii. Spune-i mai bine sa consulte un specialist inainte sa se rada in cap sau sa faca cine stie ce prostie.

| adelaadelaadela a răspuns:

Nu stiu daca se gaseste la toate farmaciile dar, cauta PARANIX e foarte bun are sampon si balsam dar daca iei pachet intreg are mai multe chestii. fundita?big grin