| PureSimplicity a întrebat:

Colegul meu isi face majoratul si nu stiu ce cadou sa-i iau.
Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| CaraChan a răspuns:

Eu iti recomand sa-i iei ceva de suflet sau sa ii faci chiar tu cadoul(si in nici un caz sa nu uiti de felicitare)...asa va stii ce prieteni buni are!

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Un tort ceva in gen bust de femeie laughing sau unul cu tot corpul unei femei laughing e o idee zic eu buna. acum depinde si de preferintele fiecaruia. funda? te rog

| Malphas a răspuns:

Un scutec, o suzeta. big grin

| Nirvanista a răspuns:

Eu la majoratul unui prieten i-am luat vreo 10 pungi de cadouri si le-am pus una in alta [desigur din ce in c emai mici] si in punga cea mai mica era un scutec, o suzeta si o babetica =]]]

| pinky_9941 a răspuns:

O oglinda pe care sa fie lipita o poza recenta cu el, si pe care sa scrie "sa te vezi mereu ca la 18 ani" sau ceva de genu laughing