| Anablondyi a întrebat:

Consider ca exista doua grupe de fete: cele care isi iubesc prietenul si sunt fericite si cele care nu sunt fericite si sufera dupa un baiat. As vrea sa vad cateva povesti ale celor care sufera si sa explice de ce sufera.dau fundita la cea mai interesanta poveste o unui "esec in dragoste"

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

De fapt, mai e o grupa: cele care nu au prieten.

| Anablondyi explică (pentru SuneteDeChitara):

Da..grupu asta face parte din grupu pe care l-am mentionat..grupul celor care sufera, daca nu ai un prieten nu ai pe cineva aproape deci suferi

| Bianca888 a răspuns:

Cand eram mai mica am fost cu un baiat, de care m-am despartit pentru ca lumea imi zicea ca e urat, ca isi aminteste de mine sambata si duminica, si dupa ce ne-am despartit el a fost suparat pe mine ceva timp. Intre timp amandoi am avut alte relati cu alte persoane care s-au sfarsit. Si mie acum a inceput sa imi placa iar de el, dar el este indiferent cu mine.

| Anablondyi explică (pentru Bianca888):

Pai da probabil din cauza ca roata se intoarce intotdeauna si uneori cu chestii la care nu te gandeai vreodata. Viata le aranjeaza pe toata asa ca daca e sa fi cu el vei fi..asta e

| FairytaleGoneBad a răspuns:

Uhm,..Am stat impreuna cu un baiat 7 luni dupa care mi-a dat papucii pentru alta.Mdea am suferit foarte mult pentru ca, chiar il iubeam si era exact ca mine numai ca la masculin ^^.Ma rog, noi am pastrat legatura si pot sa zic ca suntem prieteni destui de buni.Acum cateva zile am iesit cu mai multi si era si el acolo si chiar ne-am distrat..am jucat adevar sau provocare si am primit provocare sa-l pup pe obraz, nu a reactionat ciudat, n-a zis nimic.In fine, imi place sa cred ca am trecut peste el dar nu e asa happy. Incerc sa ma indragostesc ca sa zic asa de alti baieti dar e cam greu.Anyway,am pus o intrebare pe pagina mea sau cum sa-i spun siiii chiar nu stiu ce sa fac. daca ma poti ajuta si tu pe mine? :s

| Anablondyi explică (pentru FairytaleGoneBad):

Si eu am fost acum 3 ani cu un baiat care, cum spui tu era masculinul meulaughing era exact ca mine ne intelegeam super si glumeam si era super de treaba.am stat 5 luni cu el si apoi am suferit inca 2 ani, dupa care am intalnit pe cineva care m-a facut sa uit complet de el din a doua secunda! Nu trebuie sa te indragostesti fortat.cred ca stii si tu ca nu se poate asa ceva.in perioada in care tineam la el si plangeam si sufeream ma tot gandeam cand va veni acel baiat care sa ma faca sa uit de el si de care sa ma indragostesc? Si totul a fost spontan nici nu ma asteptam sa ma indragostesc din nou..si faza naspa e ca acum sufar calumealaughing deci faptul ca am suferit dupa ala ..cred ca era o gluma.acum e mult mai naspa dar na fiecare poveste are parti bune si parti rele daca nu ar fi tristete nu am stii cum e fericirea!:p