| Anonymous1247 a întrebat:

Crăciun Fericit!

Am niște gânduri în ultima vreme care cam îmi dau de furcă. Eu sunt din Timișoara, mulți spun că e un oraș frumos, asta așa este dar tot îmi vine în gând că tot România e și că nu prea merită să investești în afaceri etc. nu știu ce să fac ori să mă stabilesc în străinătate ori să locuiesc aici, recunosc că mi-ar fi greu în străinătate dar aș avea parte de peisaje mai faine. Alt gând de fapt un vis este să am o casă cu etaj cu grădină cu gazon și cu ceva terasă la etajul al doilea. Nu știu cum mi s-ar putea îndeplini acest vis aici în România unde abia câștigi 1500 RON. Eu la liceu sunt la profilul de Ștințe Sociale, deci nu știu la ce facultate să merg încă dar m-am gândit după facultate să lucrez la o agenție de turism ( nu știu cât se câștigă). Sau dacă aș putea face ceva cu „semi" pasiunea mea, pianul. Unde aș mai putea lucra?
Vreau dacă se poate niște răspunsuri care să mă ajute, mulțumesc!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.