| anonim_4396 a întrebat:

Craciun fericit, TPU!
Am si eu o intrebare la care, sper, sa primesc un raspuns.
Eu am un coleg care, de ceva vreme, mi-a atras atentia pentru ca se uita la mine.
De exemplu, atunci cand sunt pe hol, si trece pe langa mine, se uita atent la mine pana ce trece.
Atunci cand vorbeste cu unii colegi, se uita la mine.Am fost la ziua unei colege, de asemenea si el.Tot timpul, la masa, ma privea, insa, atunci cand ma uitam eu la el, se uita imediat in alta parte.
Cand si-a facut ziua de nastere i-a invitat pe toti colegii mei, in afara de mine. Ulterior, am aflat ca i-a invitat doar pe cei simpatici, apropiati lui.
Cand am nevoie de ajutor si il solicit, ma ajuta...
Atunci cand ii spune un profesor sa stea langa mine, se duce in alta parte.
De vorbit nu prea vorbim.Rar.
Voi credeti ca ii sunt antipatica? Adica, de ce s-ar uita fix si ar fugi de mine?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate te place dar e foarte timid cand vine vorba de fete care-i plac.

| Catrice a răspuns:

Te place, dar e rușinos. În preajma ta e timid.

| Andreeush a răspuns:

Poate ca ii place de tine dar e prea timid incat sa iti spuna asta.