| bizzie a întrebat:

Cred ca a-ti observat si voi ca la Barn Buddy nu mai merge sa mai furi prin metorda cu TAB-ul sad. Stie cineva cum se mai poate fura?

11 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Da nu mai mergecryingpff nu stiu... daca afli zi si miehee heebig grin

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Ba mergehappy!]astazi am incercat

| Andreeiutzav a răspuns:

Deoarece si-a luat vecinul caine doa cand nu are mancare po-ti sa ii furibig grin

| Ladybuug a răspuns:

Pai, nici mie nu mi-a mers ieri, dar azi da love struck. Poate vreo problema de retea ceva thinking

| rahelyta a răspuns:

Iar nu mai mergesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35

| Cornel_6311 a răspuns:

Pai intri in joc la ferma ta dai click dreapta si selectezi quality-low dupa aia de duci la ferma de unde vrei sa furi si dai click dreapta quality-hight si apoi vezi ca cainele nu mai este si furi fara sa iti apara erori fundita plz

| Daniel28 a răspuns:

La mine a mers de dimineata, dar acum nu mai merge sad

| zoomix a răspuns:

La mine nu mergesad

| bizzie explică:

Da, intr-adevar, a mers ieri dimineata si dupa nu a mai mers, si asa a ramas sad. Chiar nu stie nimeni o alta metoda? Cand ma trezesc dimineata si intru pe ferma vad ca am multe furate, dar nu inteleg cum. DAU FUNDITA sad

| bizzie explică:

Am incercat cu Quality-Low si Quality- High si cand am dat sa furi mi-a apraut ca m-a muscat cainele happy