| XSecretLov3X a întrebat:

Cred ca am facut-o de oaie straight face. Am dat ca fraiera comanda de relex&tone si costa 228 23 si parintii nici macar nu stiu straight face. Cum fac sa le spun?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ar trebui in priml rand sa le cumperi o ciocolata si dupa aceea sa le spui.

Nu este nimic grav.Pur si simplu nu te duci la posta sa il iei.'
Atat.

Sper ca te-am ajutat:*

| Piiink a răspuns:

Sunai pe cei la care ai dat coamnda si zile ca din greseala ai dat comanda si ca nu doreai si totul se rezovla usor :*

| Bobbless a răspuns:

Paai incearca macar daca poti sa anulezi comanda. Daca nu functioneaza du-te la mama si tatal tau si spune-le mai intai sa se aseze laughing apoi incerci sa le explici si sa le spui ca esti dispusa sa muncesti pentru banii aia si ca iti pare rau. Succes! :*

| mgtow a răspuns:

Daca ai banii sa platesti poti suna la compania de mesagerie sa iti aduca cutia cand ei nu sunt acasa sau te duci si il ridici tu.