| XSecretLov3X a întrebat:

Cred ca am facut-o de oaiestraight facestraight facestraight face. An dat ca fraiera comanda de relex&tone si costa 228 23 si parintii nici macar nu stiustraight facestraight facestraight face. Cum fac sa le spun?(fundyza)

4 răspunsuri:
| YoYoHina a răspuns:

Pfuai.Poi ar fi cateva modalitati
Daca in comanda apare numele si prenumele tau ai de ales intre sa le spui sincer adevarul si sa zici ca o sa le returnezi banii sau sa ii minti ca ai facut asta din greseala daca nu apare si prenumele tau spune ca tu nu ai comandat si ca poate o facut mama ta asta din greseala.Dar le pooti spune si asa : "Mama am fost trasa pe sfoara! Am vrut sa comand ceva (poti sa ii zici ca acel lucru ai vrut sa il faci cadou) si am vazut ca relex&tune costra "..." lei si cand colo costa 22823. Wai mami ce ma afccrying?"

| acadele2000 a răspuns:

Ori incerci sa amani comanda
ori iti convingi parinti ca le trebuie pentru al pastra

| miki_3263 a răspuns:

Le spui ca a fost o greseala.si ca nu se va mai repeta,, sunt parintii tai nu te vor omorasa sti, orice se va intampla tu vei ramane fata lorhappysucces:*

| miki_3263 a răspuns:

Parerea mea... fata de ce a spus "YoYoHina " nu este buna...dc sa iti minti parintii? le spui ca a fost o greseala si ca nu se va mai repeta:*vor vedea ca esti sincera.vor avea incredere in tine si te vor iertahappyai sa vezi:*baftalove struck