| LoveIsFunny a întrebat:

Cred ca am inebunit... as putea sa ma cuplez cu cel mai bun prieten al fostului meu iubit? daca da zicetzimi si mie cum pliz ca imi place rau de tot de el dar nu vr sa le stric prieenia va rog dau fundabig grin

Multumeschappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am trecut prin aceeasi problema.Prima data am fost pe placul unui baiat, si nu l-am acceptat. Apoi mie mi-a placut de prietenul lui pe care-l cunoscusem inainte sa-l cunosc pe el, insa nu eram compatibili.Iar acum a inceput sa-mi placa de prietenul lui. Sper ca ai inteles ceva.Insa nu am avut nici o relatie serioasa cu niciunul dintre ei si nici nu am de gand pentru ca nu este genul meu si nu da bine la o fata.Denota un comportament vulgar, si nu imi place:-s. Intre timp eu o sa fac ce-mi spune inima.Fa si tu la fel, daca circumstantele iti permit! te:*

1 răspuns: