| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca aproape tuturor li s-a întâmplat asta sau cel puțin ceva asemănător. M-am îndrăgostit si eu de un baiat, amândoi avand aceleasi sentimente. După un timp, am pus capăt relației, fiindcă mă simțeam sufocată și ne-am cam indepartat. A fost nevoie de ceva timp ca sa uităm ce a fost intre noi si mai nou am devenit prieteni foarte buni, ne avem ca frații, vorbesc foarte deschis cu el. Dar, cand am aflat ca o fata il place si lui ii place de o fata, m-au apucat nervii. Este posibil sa fiu mai posesivă si faza este ca nu vreau ca acea fată sa imi ia locul. Eu nu il mai plac, mi-a trecut total, dar parca imi pica greu chestia asta. Nu vreau sa imi ia locul in viata lui sau sa ma uite, sa ma dea la o parte.

Voi ce părere aveți? Ce se întâmplă? Este normal să simt astfel de lucruri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

. Eu nu il mai plac, mi-a trecut total
ce loc sa isi ia? ca de iubita nu ar avea cum din moment ce nu il placi deloc si ti-a trecut de tot, locul de amica? asta depinde de el,in general cand iubim o fata nu prea avem chef de alte fete asta daca chiar o iubim pe fata aia sau nu e doar interes sexual, eu cred ca e doar un capriciu, pur simplu te simti inlocuita si nu poti accepta asta, tu credeai ca fara tine el nu va mai putea trai, ca tu esti nr 1 in viata lui, sau isi este ciudata ca el ti-a gasit iar tu nu?
stii ce tu inca il mai iubesti asta e vrajeala ca nu il mai placi

| muziclive a răspuns:

Eu cred ca tu inca mai ai niste mici sentimente pentru el...si nu vrei sa le recunosti
Esti putin geloasa, si nu vrei sa-l vezi cu alte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca inca il placi.