| twisteo a întrebat:

Cred ca hamsterul meu e bonlav...are 1 an si 2 luni si aseara respira greu si abia se misca...era foarte moale. i-am dat rosie si a mancat, iar azi e mai bine. acum respira normal, dar adoarme foarte repede daca il maingai putin adoarme si nu sa mai spalat e numai urina.i-a dat mama dulceata de capsuni alaltaseara credeti ca are vreo legatura?

1 răspuns:
| SpatariuMihaela a răspuns:

Rosia nu face deloc bine hamsterilor.De fapt nu ai voie sa ii dai chiar deloc din cate stiu eu si nici dulceata nu ai voie sa ii dai. Vorbeste cu un veterinar mai bine.Iti va spune exact ce are.