| ursuletu2334 a întrebat:

Cred ca il plac pe profesorul meu...eu am 14 ani si el 27, nu are prietena, nici copii.Mereu cand ma vede ma baga in seama sau in magazin vine dupa mine...la scoala statea o data foarte aproape si era ciudat, se uita la mine ciudat.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pune-te pe el, ajungi bineee

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa il bagi la puscarie sau?

| OldSoul a răspuns:

Poate te vede ca pe o surioara mai mica big grin

| R0R0 a răspuns:

Sa- ti zic ceva : El nu te place. Nu are cum.
E o diferenta mare de varsta intre voi 2. Incearca sa iti gasesti un baiat de varsta ta.Si asta dupa ce mai cresti putin.

| Staind a răspuns:

Daddy issues

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate-l acuză cineva de pedofilie dacă te dai pe lângă el.

| BadAngel3 a răspuns:

Zukest a fost cat de dragut a putut. Eu nu o sa fiu asa. Un singur cuvant: Pedofilie.

| Xcite_Aria_2000 a răspuns:

Doamneee laughing Auzi, si tu profesor laughing baieti de varsta ta nu ai si tu acolo? Pfoai, uite e o diferenta de varsta renunta vrei sa te faci de ras? Am inteles ca iubirea n-are varsta dar puscaria are gratii! :/ Incearca sa'l uiti serios n-are rost ai 14 ani ai o viata inainte daca tu...De acum esti cu unu de 27 de ani la 18 ani ce faci? laughing ce o sa zica mami tauu? Cand o sa auda ca,, fetita'' iei cu unu de 27 de ani merreu te baga in seama vine dupa tine? Gandeste'te poate vrea sa se culce cu tine..Ramai drac' gravida si ti ai f**** copilaria lasa, naiba tampentile astea si vezi de copilarie de scoala... Daca tot vrei un prieten,, indragosteste'te de unu de varsta ta'' ca mno' treaba ta tu alegi :3 bafta, ai grijaa ce faci de acum.