| DoraDora17 a întrebat:

Cred ca sunt indragostita de un tip. In fine, situatia e destul de complicata, dar totusi va zic cate ceva. Noi nu mergem la acceasi scoala, dar stam in acelasi oras. El e vecinul unei prietene. Asa, si asta vara eu m-am dus la prietena aia a mea si am vorbit cu el. Oricum, nu asa de mult. Acum un weekend am fost pe la ea si am vorbit din nou cu tipul ala. Ma rog, a zis tot felul de chestii. Si dupa, adica azi mi-a zis prietena mea ca EL a intrebat de mine de doua ori, ceea ce e SUPER-TARE! Oricum, puteti sa ma ajutati si pe mine? Please! Voi ce credeti? E indragostit de mine sau nu? :'(

Răspuns Câştigător
| maitteperoni a răspuns:

Eu cred ca da ii place de tine, mai ales ca a intrebat de doua ori de tine.Succes happy

3 răspunsuri:
| DoraDora17 explică:

Va mai rog ceva...nu va bateti joc de raspunsuri!

| DoraDora17 explică:

Multumesc mult amandurora happy Mi-e foarte greu sa aleg un raspuns castigator!

| Caramalau a răspuns:

Poate nu e indragostit, dar ar fi potrivit sa vorbesti cu el. sa te intrebe chiar pe tine cand te mai duci. spune-i ca-l placi o sa fie totul mai usor!