| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca toata llumea a auzit de acele 'culmi' ex: culmea matematicii, culmea logicii. o lista cu toate culmile si sxpilcatiile de vigoare se poatee? cele mai multe primesc funditawinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SecretLady91523 a răspuns:

1. Culmea frigiderului: sa se topeasca inghetata in congelator si sa iasa lapte cu ciocolata prin frigider
2. Culmea culmilor:Mutul sa-i spuna surdului ca orbul a vazut paralizatul fugind dupa schiopul care ii rupea parul chelului din fata spatelui.
3. Culmea murdariei:
Sa faca purici, paduchi.
4. Culmea nesimtiri:
Sa te c**i la usa unui fotbalist, si dupa aia sa-i ceri hartie.
5. Culmea fotbalului:
Sa dai gol si in reluare sa ratezi.
6. Culmea culmilor :
Culmea s`o stiu si pe asta
7. Culmea lacomiei:
Sa mananci bataie si sa nu te saturi!
8. Culmea fotbalui:
Sa dai gol la un meci si cand te uiti acasa in frigider sa spui GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
9. Culmea atletismului:
sa alergi de unul singur si sa ajungi pe locul doi.
Culmea fotbalului:
sa dai gol si-n reluare sa ratezi
10. Culmea rabdarii:
sa numeri parul de la bilute cu manusile de box
11. Culmea durerii:
sa iti creasca un coi in talpa si unu sa te alerge cu furca in pielea goala prin maracini
12. Culmea fortei:
SA SUFLI IN PU** UNUI BERBEC PANA I SE INDREAPTA COARNELE
13. Culme rasului:
sa gadisi becu si sa se rada centrala
14. Culmea nesimtiri:
sa impingi o baba pe scari si s-o intrebi de ce fuge
15. Culmea prostiei:sa te prefaci prost si sa ramaii asa!
16. Culmea soferiei: Sa conduci o masina de spalat...
Culmea culmii soferiei: Sa ramai fara detergent in mijlocul autostrazii
17: Culmea fidelitati:sa iti insele amanta cu nevasta

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

1.Culmea minciuni : sa te crezi si tu cand minti;
2. Culmea lacomiei : sa primesti bataie si sa ma-i ceri;
3.Cumlea alteletismului : sa alergi dupa un bloc pana iti dai una, singur, in fund;
4.Culmea vitezei : sa alergi in jurul unui stalp pana iti vezi spatele;
5.Culmea fizicii: sa pasti un cal putere pe un camp magnetic;
6.Culmea fotbalului: sa dai gol si la reluare sa fie ratare;
7.Culmea furatului: sa-ti furi singur rufele de pe sarma si sa te mai dai si in judecata;
8.Culmea geografiei: sa bagi varful Omu in Pestera Muierii;
9.Culmea gripei: sa stranuti si sa virusezi calculatorul!;
10.Culmea imposibilitatii: intalnirea de 10 ani a kamikazilor veterani. (Kamikazii erau oameni care aveau explozibil pe ei si se duceau intr-o multime si explodau );
11.Culmea matematicii: sa te incurci cu doua necunoscute si sa nu rezolvi nici una;
12.Culmea matematicii (2): sa stai de unul singur si sa te simti in plus;
13.Culmea minciunii: o furnica sa afirme ca are creierul cat o nuca;
14.Culmea culmi : Ar fi culmea sa o stii;