| cocacola_7093 a întrebat:

Crede cineva in fantome, spirite, demoni etc? dau fundita:X+vot:X (nu vreau linkuri doar povestile)

4 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Nu stiu, am momente cand mi-e frica si mie si am impresia ca exista, dar asta numai cand vad filme de groaza.In rest sunt indiferenta in legatura cu povesti si alte lucruri.Pana in prezent nu mi s-a intamplat niciodata ceva iesit din comun.hee hee

| White13 a răspuns:

Nu prea, adica, ceva va exista, dar nu cred ca vin si te bantuie, bla, bla, bla...

| Silviu_7451 a răspuns:

Ma duceam la un prieten la 5 dimineata intr-o vara. Se lumina afara si eram pe niste stradute din spatele blocurilor. Pustiu nici urma de miscare pe afara totu' frumos. Ma opresc sa-i dau un mesaj astuia ca sunt aproape de el chiar in fata unei jucarii care era de aia de ii intorceai rotita in spate si incepea sa sara gen. Jucaria era chiar in fata mea si eu stateam pe loc sa scriu mesajul. Aud un sunet. Cand ma uit la jucarie vad ca incepe sa sara asa usor si era indreptata spre mine. Nu ca m-am speriat. Am dat mare sprint in directia opusa si n-am mai trecut pe acolo. Nu va inghesuiti cu explicatiile ca nu era picior de om la ora aia pe strada si un **** dala de jucarie nu are cum sa inceapa asa singura fara s-o atingi fara sa-i faci nimic. Exista sigur o explicatie rationala. Dar eu in momentul ala am fost terifiat laughing

| cocacola_7093 explică:

Scz.m.am exprimat gresitbig grin eu vreau povestilaughing