| fuckbbi a întrebat:

Credeți că la 14 ani și 9 luni e tîrziu să mă apuc de făcut dansuri sportive profesionale? Va rog mult ajutor :*

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Apuca-te, nu e tarziu! Ca activitate sportiva e excelenta, plus ca vezi si tu ce iese, nu se stie niciodata poate ai noroc.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ai un talent innascut nu ar fi prea tarziu dar daca este vorba de a incepe de la "zero" atunci da. Marea majoritate a dansatorilor la aceasta varsta sunt deja rutinati sau chiar Experti.Totusi ai putea incerca deoarecesezice si nu fara rost ca "incercarea moarte n-are". Succes.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu! Regula principală este să îţi doreşti din tot sufletul şi din toată inima ta să faci. În concluzie totul e să ai o voinţă de fier şi răbdare pe măsură!

| Innsbruck a răspuns:

Nu,nu este! Am colege care s-au apucat la 16 ani