| marina11 a întrebat:

Crede`ti ca sunt urata? eu asta cred serios. insa nu stiu de ce http://www.facebook.com/profile.php?id=100001692097287

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Semeni cu o prajitura straight face
Asta ai la imaginea de profil... celelalte poze nu le putem vedea...

| marina11 explică (pentru Dash):

laughing.bine mersi oricum ca ai incercat

| 愛日本 a răspuns:

Eşti culmea straight face
De unde să ştim noi dacă eşti urâtă sau nu?
În primul rând nu ai poză cu tine la profil căci dacă ai avea, te-am vedea, aşa că nu ai nici nu te putem vedea deoarece nu eşti prietenă pe fb cu toţi de pe TPU straight face
şi nu există vreun răspuns... oamenii au gusturi diferite, unele sunt frumoase unele urâte în ochii diferitor oameni.

| marina11 explică (pentru 愛日本):

Nu nu sunt culmea.sigur ca poti vedea pozele pentru ca nu am pus privat.si nu cred ca ar fi trebuit sa te obosesti sa scrii atat. pentru ca nici nu m`ai ajutat; P

| 愛日本 a răspuns (pentru marina11):

Dragă nu se vad pozele! se vede doar prăjitura aia uităte şi la comentariul anterior de la Dash, zice exact la fel ca mine, poate tu le poţi vedea dar noi nu aşa că nu te obosi să mă contrazici în timp ce eu am dreptate

| marina11 explică (pentru 愛日本):

Bine bine ...nu trebuie sa ma ei la bataie.am inteles. credeam insa ca se vad big grin

| 愛日本 a răspuns:

Acum ţi-am văzut pozele. big grin
Şi dacă vrei o părere sinceră... mda esti...
Ştii, eu nu vreau să mint pentru o amărâtă de fundă, asta de doar părerea mea, poate în ochii altora eşti frumoasă. Dar mai mult contează sufletul :* papa

| Kafeeaua a răspuns:

Uite. orcat de urata te vezi tu, asta nu inseamna ca toti au aceeasi parere despre tine.
nu te pot vedea pe fb pentru ca nu suntem pr.
dar tine minte un lucru: fiecare e frumos in felul lui. fiecare are ceva aparte. ar trebui sa te consideri frumoasa. ar trebui sa nu iti pese. daca nu iti place infatzisarea incearca o schimbare de look.

| BoboooBubuuu a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea nu esti urata. Ti'am vazut pozele. Nu ai de ce sa iti faci griji. Si mie mi s-a intamplat sa cred ca sunt urata. Stai linistita in timp te comvingi singura.

| marina11 explică (pentru BoboooBubuuu):

Mersi pentru ca incerci sa ma convingi sa nu ma cred asta :*

| BoboooBubuuu a răspuns (pentru marina11):

Daca nu ma crezi uita-te si tu la pozele mele ca nici eu nu sunt mai presus ca tine fbul meu e Byankka Byby

| marina11 explică (pentru BoboooBubuuu):

Tu nu esti ca mine oricum :*

| Edward1997 a răspuns:

Doamne laughing... jur ca e prima oara cand vad o fata frumoasa punand asemenea intrebari. Ce te face sa crezi ca esti urata? Fiecare om e frumos in felul lui si tu esti foarte frumoasawinking nu-i lua in seama pe cei care iti zic ca esti urata, ca n-au ei parte si nu o sa aiba niciodata de o fata ca tine. Succes si ai grija de tine in continuare :*.

| marina11 explică (pentru Edward1997):

Multumesc mult :*