| Gass93sv a întrebat:

laughing Crede-ti in vrajitoare si ghicit? rolling on the floor din astea calare pe matura V8 Dizel laughing?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Nu,e o prostiee!

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm, mi se par amuzante, un film 2 despre asta mar tine captivat. Eventual ceva fanatici dupa religie, culturi, ceva horror mi-ar face ziua mai buna happy dar asa nu cred in nimic.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu cred doar în Dumnezeu.

| Liviu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Bun Bun Bun, si care-i dif intre dumnezeu tau si vrajitoarele tipului asta?
Voi cumva va aveti pe bune? Anunta-ma cand iti da un semn dumnezeu tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane,niciodata nu am apelat la asa ceva.De stiut...stiu ca exista.
De exemplu, in biblie nu stiu pe unde zice de ghicitoare etc care luau legatura cu demonii si iti ziceau ce te interesa.
De astea reale sunt foarte putine.Stiu pe cineva care a luat 2 bani de pe presul de la usa si a murit (e mai mult de spus, dar asta e ideea laughing )
Deci exista 100%,stiu mai multe cazuri dar nu are rost sa le zic aici.
Din cate stiu,daca traiesti in iubire,adica daca nu urasti, nu esti invidios, barfitor, etc nu are ce sa iti faca.Dar pana reusesti sa faci asta, ai de lucru. (Is dereglat nu?laughing )

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gass93sv):

Iti pierzi timpul uitandu-te la astea.Nu mai stiu nici astia ce sa dea pe post, avand in vederea ca lumea e cam proasta si urmareste subiecte de genu'.Tu te uiti pentru amuzament, altii se uita pe bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Martina5 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Martina5 a răspuns (pentru Gass93sv):

happy