| Acadeeeaa a întrebat:

Credeam ca a inceput sa tina la mine.Ne-am cunoscut luna trecuta. Tot vorbeam pe mess cu " iubii te iubesc." si tot felul de dulcegarii. Vorbeam si serios cand era ceva de povestit, un sfat ceva.De multe ori cadeam de comun acord. La liceu ne mai tachinam. Ma ciufulealaughing. Ne luam in brate.Chestii din astea.

Aseara l-am intrebat daca el chiar ma iubeste, sau e vrajeala pe mess.Si mi-a raspuns ca " e vrajeala pe mess". sadTin la el.Nu stiu. Oare a zis asa? Sau chiar ma place? Ce sa fac?

Nu stiu cand ma uit la el imi zambeste asa frumos...

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Eu cred ca lui chiar ii place de tine. doar ca ii timid si nu-ti spunehee hee... o sa aflii tu tongue

| Babii a răspuns:

Daca chiar e vrajeala. nu trebuie sa pui suflet. trebuie sa fi indiferenta. si daca chiar cu adevarat te place. poate spune doar asa din orgoliu.:d.:*

| iubitulx a răspuns:

Pai zii sa iti spuna adevarul.Asa mi s-a intamplat si mie.